0900 - 25 25 255

Box Office Monday to Sunday: 16.00 – 18.00 hrs (or until start show)

  • Hans Klok - House of horror

    Wed 18 October - Sun 22 October 2017



  • De Verleiders - Slikken en stikken

    Fri 13 January - Sat 28 January 2017

  • NUHR - Draai het eens om

    Mon 23 January 2017

  • Fidelio - Orkest van de Achttiende eeuw

    Tue 31 January and Wed 1 February 2017

  • Paul van Vliet - 300ste voorstelling in Carré

    Sun 5 February 2017

  • Youp van 't Hek - LICHT

    Wed 8 February - Sat 4 March 2017

  • Musicals in Concert - Live on Tour

    Sun 12 February and Mon 13 February 2017

  • Isabelle Beernaert - Ne Me Quitte Pas

    Sun 19 February 2017

  • Pinokkio de sprookjesmusical

    Sun 26 February 2017

SHOW FULL CALENDAR



Shortly in Carré


Inloggen
Vul a.u.b. een geldig e-mailadres in.
Minimaal 8 tekens en minimaal 1 hoofdletter en 1 kleine letter.
×