0900 - 25 25 255

Telefonisch 7 dagen p/w bereikbaar (€ 0,45 p/m):
ma t/m vr: 9.00 uur tot 21.00 uur, za en zo: 10.00 uur tot 20.00 uur


Contact

Callcenter
Maandag t/m vrijdag: 09.00 – 21.00 uur (of tot aanvang voorstelling).
Op zaterdag en zondag: 10.00 – 20.00 uur (of tot aanvang voorstelling).   
U kunt reserveren via telefoonnummer 0900 - 25 25 255 (€ 0,45 p/m).

Voor buitenlandreserveringen telefoonnummer +31 20 52 49 451 van maandag t/m zaterdag:
10.00 - 18.00 uur. Op zon- en feestdagen zijn we bereikbaar van 12.00 - 18.00 uur.

Voor algemene vragen en/of informatie kunt u bellen naar 0900 - 20 29 200 (€ 1,- p/g).

Kassa
Maandag t/m zondag: 16.00 – 18.00 uur (of tot aanvang voorstelling).
Bij voorstellingen/rondleidingen in het weekend is de kassa 1,5 uur voor aanvang van de voorstelling/rondleiding geopend. Op zon- en feestdagen zonder voorstelling is de kassa gesloten.

Contactformulier
Vul a.u.b. uw naam in.
Vul a.u.b. uw straatnaam in.
Vul a.u.b. uw huisnummer in.
Vul a.u.b. een geldige postcode in.
Vul a.u.b. uw woonplaats in.
Vul a.u.b. uw telefoonnummer in.
Vul a.u.b. een geldig e-mailadres in.
Vul a.u.b. een geldige afdeling in.
Vul a.u.b. uw operkingen in.
Vul a.u.b. niet in.

Adresgegevens


Bezoekadres
Amstel 115-125
1018 EM Amsterdam
Tel 020  52 49 494
Fax 020 52 49 442
info@carre.nl

Postadres
Postbus 20202
1000 HE Amsterdam


Neem contact op met


Programmering
Willemijn Pel
willemijn.pel@carre.nl

Marketing
Juliska Retra
juliska.retra@carre.nl

Publiciteit
Sabrina Onos
sabrina.onos@carre.nl

Kaartverkoop
Carry van der Sleen
kaartverkoop@carre.nl

Arrangementen & Evenementen

Thomas Groen
arrangementen@carre.nl

Restaurants & Publiekservices
Pieter van Opheusden
pieter.vanopheusden@carre.nl

Carré Fonds 
Harriëtte Loeffen / Eline Habraken 
fonds@carre.nl

Rondleidingen
Co Pels
co.pels@carre.nl

Toneeltechniek/
Gebouwbeheer en onderhoud

Hans Petter
hans.petter@carre.nl


Inloggen
Vul a.u.b. een geldig e-mailadres in.
Minimaal 8 tekens en minimaal 1 hoofdletter en 1 kleine letter.
×